KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933261
nr 1193 3261
Signerad Michigan, daterad 1967. Komposition. Olja på duk, 50x65 cm
Kondition: oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:32:59
100 kr
200 kr